Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

brak odpowiedzi na zgłoszenie

Forum » Serwis Niania.pl - Wasze opinie

Często tak mam, że moje odpowiedzi są odczytane ale zero reakcji. Myślę, że po prostu rodzice mają wiele naszych zgłoszeń i odpowiadają tylko tym nianiom, którymi są zainteresowani. 
Kiedyś, robiłam taki myk, że gdy któreś oferty odpowiadały mi bardziej to wysyłałam przypominającego maila z zapytaniem czy oferta jest jeszcze aktualna. 
Ale i tak ZAWSZE współpracowałam z tymi rodzicami, którzy mnie sami wyszukali w bazie. Myślę, że tak jak my szukamy czegoś konkretnego - tak samo jest z drugiej strony Wink 

Ale miewam też wiadomości dziwne, których nie rozumiem. Bo gdy chcę wejść na profil rodzica i sprawdzić szczegóły - to okazuje się że tego profilu nie ma. Czyli kto do mnie pisał? 

30.08.2020 21:34

witam, mam pytanie,czy jak rodzić nie ma wykupionego premium i nie widzi mojego zgłoszenia to czy magę jakoś zrobić aby mogł je oczytać,moze ja mam wykuoić i wtedy może ?

22.09.2020 13:04

Rodzice nie widzą naszych wiadomości do nich a jedynie fakt ile mają zgłoszeń na swoją ofertę /chyba mogą też oglądać nasze profile/ dopóki nie wykupią konta PREMIUM i my nic nie możemy na to poradzić. Wykupywanie jest tylko w jedną stronę dlatego najlepiej pisać jak już mają możliwość przeczytania bo jednak nie wszyscy Rodzice decydują się /na wykup/ jak dostają wiadomość o takiej konieczności. Pozdrawiam i życzę znalezienia fajnej rodzinki.

26.09.2020 06:10

Krystyna T.

Takie tam przemyslenia które nie rozumiem.Jestem niania,spełniam wszystkie warunki podane przez rodziców,podaje ne telefonu,wiadomosci przeczytane i CISZA!żadnej odpowiedzi ani dziekuje ani ze nieaktualna oferta.Mam wrazenie ze ze szukaja wiatru w polu a juz grzecznosc i uczciwosc wymaja chociaz jednego slowa tak lub nie, Przeciez to nic nie kosztuje.Rodzice opamietajcie sie niania to tez czlowiek!!!

Witam, ja również mam podobnie. Piszę do rodziców gdzie mam dobry dojazd i rodzice tak samo jak ja lubią długie spacery itp. Niestety tak jak my spotykamy rodziców co nie kontaktują się , ale bywają też na nieodpowiedzialne nianie na który my tzw. uczciwe nianie nie mamy wpływu. 

26.09.2020 08:34

A mnie się wydaje, że rodzice mogą po prostu nie mieć dość odwagi cywilnej, żeby odmówić niani, która po prostu im się z jakiejś przyczyny nie spodobała. Bywa. Rodzic to nie jest profesjonalny pracodawca, który musi odnajdować się w każdej sytuacji czy dobierać nianię wyłącznie pod kątem pragmatycznym. Moim zdaniem lepsze to niż kłamstwo, że już się kogoś ma, podczas gry ogłoszenie cały czas jest widoczne. Z dwojga złego oczywiście.

10.11.2020 04:44
« Powrót do listy tematów